درباره ماخدمات ما، حرفه ای و محصولات ما قابل رقابت و شایسته مصرف کننده می باشد

صنایع غذایی 111

شرکت آریانا نسیم شمال، در زمینه تولید و بسته‌بندی انواع محصولات فرآوری شده غلات ، سبوس غلات ، تولید چای ، دمنوش گیاهی و غذای کودک در بالاترین سطح کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا ، با نگرش توسعه فرهنگ مصرف غذای سالم، فعالیت می‌نماید. این هلدینگ به‌منظور بهبود مستمر و مدیریت نظام‌مند کیفیت، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و محیط‌زیست را برای رضایت مصرف کنندگان بکارگرفته است.

هلدینگ آریانا نسیم شمال در شهرستان بابلسر با مدیریت اقای محمدرضا بابا نتاج در سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع وبا متراژ بنای ۱۰۰۰ متر مربع کلنگ زده شد.ودر تاریخ ۹۳/۱۰/۲۲ با حضور مسئولین استان و شهرستان با بودجه ی ۲00میلیارد ریالی با هزینه ی کاملا شخصی افتتاح گردید. این کارخانه در ۶ فاز مختلف از جمله:۱- تولید و بسته بندی فراورده های برنج، گندم، جو، جودوسر ۲- سبزیجات و میوه جات خشک ۳- چای، قهوه، و دمنوش های گیاهی ۴- انواع فراورده های آردی؛ارد برنج، پودر سبزیجات و میوه جات ۵- تامین انواع مواد اولیه ی کارخانجات صنایع غذایی ۶- تحقیق و توسعه و تولید در زمینه ی محصولات غذایی سالم و جدید می باشد. این شرکت درنظر دارد در سال های آتی بیش از ۲۰۰ محصول غذایی سالم را روانه ی بازار نماید.

آریانا نسیم شمال در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع محصولات فرآوری شده غلات تولید دمنوش گیاهی، چای و غذای کودک  فعالیت می‌نماید. ما معتقدیم امنیت غذایی حق تمامی انسان‌هاست. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، تولید و توزیع انواع  محصولات مرتبط سالم، بهداشتی با ارزش غذایی بالا و کیفیت مرغوب متناسب با استاندارد های بین المللی در ایران و بازارهای هدف صادراتی با در نظر گرفتن حفظ سلامت جامعه و محیط زیست با به کارگیری فناوری، خلاقیت و نوآوری توسط منابع انسانی با تجربه با توجه به اصول سازمانی – اجتماعی ، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات در کنار توجه به رشد پایدار در بازارهای داخلی و خارجی علاوه بر تکریم مشتریان و کارکنان، موجبات رضایت را فراهم آوریم.

ما در آریانا نسیم شمال  همواره می‌کوشیم با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین روز دنیا ، با تولید فرآورده‌های غذایی سالم و ایمن از سبوس های فرآوری شده ، چای و دمنوش گیاهی ، غذای کودک انواع دانه ها و جوانه آن ها در به صورت ارگانیک تهیه و تولید شده اند گامی شگرف در  بازارهای هدف داشته باشیم. براین اساس چشم انداز شرکت آریانا نسیم شمال تا پایان سال 1404 عبارت است از:

•        صادرات محصولات به بازار های هدف صادراتی افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه تجارت جهانی

•        قرار گرفتن در بین شایسته‌ترین برندها نزد مصرف کنندگان نهایی صنعت غذا با حفظ و بهبود مستمر ایمنی، کیفیت و تنوع محصولات تولیدی.

شرکت آریانا نسیم شمال در زمینه تولید و بسته‌بندی انواع محصولات غذایی سالم در بالاترین سطح کیفیت، با نگرش توسعه فرهنگ مصرف غذای سالم، فعالیت می‌نماید. و با برخورداری از نیروی انسانی آموزش دیده و مجرب، در قالب یک واحد تولیدی با رعایت اصول بین المللی در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات و خدمات فعالیت می نماید. این مجموعه در راستای نظام مند نمودن فرآیند ها ، سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی تحت استانداردهای بین المللی ISO 9001:2015  و ISO 45001:2018 و HACCP و ISO 14001:2015  و استاندارد های ملی ایران را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده است و اعتقاد دارد خدمت رسانی موفق و مداوم، با به کار گیری ابزار نوین مدیریتی میسر می باشد لذا این مجموعه رئوس خط مشی خود را بر اساس محور های زیر استوار ساخته و خود را متعهد به اجرای اثر بخش آن می داند:

1.       آموزش مستمر و مداوم، برون و درون سازمانی کارکنان و پرسنل به عنوان سرمایه های شرکت و صیانت از آنان در برابر مصدومیت و بیماری های شغلی و بهبود فرآیند ها و سیستم مدیریت کیفیت با بهره گیری از استعداد ها، خلاقیتها و نوآوری های آنان.

2.       تلاش برای تولید محصول با کیفیت و ایمنی برتر جهت کاهش شکایات، تحویل به موقع محصولات و خدمات، جلب مشتریان جدید، افزایش رضایتمندی مشتریان.

3.       افزایش ظرفیت تولید، کاهش ضایعات و دوباره کاری، دستیابی به بازارهای خارجی و داخلی در جهت افزایش دریافت های مالی و سوددهی.

4.       شناخت نقاط ریسک و بحران به منظور حفظ ایمنی و بهداشت و سلامت محصول.

5.       استفاده از تجهیزات مدرن، نیروی کارآمد و متخصص و خلاق در جهت ارتقا کیفیت محصول و تولید محصولات جدید.

6.       شناسایی و پایش کلیه شاخص های آلودگی محیط زیست و رعایت قوانین زیست محیطی جهت حفظ محیط زیست

7.       مشارکت و هم اندیشی مدیران به منظور افزایش بهره وری و بازدهی بیشتر تولید.

سخن مدیرعامل
مهندس بابانتاج

گروه هلدینگ شرکت آریانا نسیم شمال  (صنایع غذایی 111، صنایع غذایی ماپین ، صنایع غذایی 111 پلاس ) گروه شرکتهای آریانا نسیم شمال به پشتوانه تجارب ارزنده و موثر بنیانگذار خود ، در عرصه های تولیدی و صنعتی زیر ساخت خود را در سال 1393 با تاسیس واحد تولید و بسته بندی محصولات غذایی فراهم نموده و از همان ابتدا با تولید محصولات غذایی ارگانیک و سلامت محور رویکرد مصرف کننده ایرانی از مصرف محصولات فله و فاقد استانداردهای لازم را به سمت محصولات بسته بندی سوق داد. در سال 1393 با راه اندازی کارخانه مجهز در منطقه سر سبز شمال ایران مازندران  به صورت حرفه ای کار خود را ادامه داد. و هم زمان با اخذ استاندارها و مجوزهای بهداشتی لازم از اداره کل استاندارد و وزارت بهداشت و درمان توانست سهم بیشتری را در بازار های داخلی و خارجی کسب کند. و با استقرار استاندارهای ایمنی غذا چون  ISO 45001،  HACCP ،  ISO 14001 ، ISO22000 و ISO9001 تولیدات خود را به شیوه ی جهانی استاندارسازی کرده و بخشی از رسالت خود مبنی بر تامین غذای سالم برای مصرف کنندگان هوشمند ایرانی به انجام رساند. استمرار کیفیت و نوآوری صنایع غذایی111 را برگزیده اداره کل سازمان غذا و دارو به عنوان برند برتر طی سالیان متوالی انتخاب گردیده است. دریافت آرم حلال ، حضور در نمایشگاه های متعدد  داخلی و خارجی  موید عزم مصمم صنایع غذایی111 برای حضور در بازار های جهانی است.  اینک هلدینگ شرکت آریانانسیم شمال با سه برند صنایع غذایی 111، صنایع غذایی ماپین ، صنایع غذایی 111 پلاس با بیش از  200 کالا و کارمندانی هم فکر و همدل یکی از قطب های مهم صنعتی و تولیدی کشور محسوب می شود.