برندهای گروه غذایی 111

برندهای
آریانا نسیم شمال

معرفی برندهای آریانا نسیم شمال

شرکت آریانا نسیم شمال با برخورداری از نیروی انسانی آموزش دیده و مجرب، در قالب یک واحد تولیدی با رعایت اصول بین المللی در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات و خدمات فعالیت می نماید. این مجموعه در راستای نظام مند نمودن فرآیند ها ، سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی را تحت گواهی نامه های سازمان غذا و دارو و استاندارد های ملی ایران و گواهی نامه های بین المللی حلال و ISO 9001:2015 و ISO 45001:2018 و HACCP و ISO 14001:2015 اجرا نموده است و اعتقاد دارد خدمت رسانی موفق و مداوم، با به کار گیری ابزار نوین مدیریتی میسر می باشد.

گروه صنایع غذایی111 در زمینه تولید فرآوری،بسته بندی و عرضه ی انواع محصولات از قبیل برنج،سبوس،پودر جوانه،آرد،انواع چای و دمنوش گیاهی فعالیت می‌نماید و همواره در تلاشیم طیف گسترده‌ای از محصولات غذایی ارگانیک و سلامت محور را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس تمامی مصرف کنندگان از هر طبقه اجتماعی قرار دهیم. تعهد ذاتی ما، تعهد به کیفیت و بهره وری و تفکر نوآورانه می‌باشد که ما را به عنوان یک پیشرو در بازار معرفی کرده است.

برند ماپین، با هدف گسترش تولید محصولات غذایی سالم و نوآورانه برای قشرهای مختلف جامعه که به دنبال سبک زندگی سالم می باشند، در مجموعه آریانا نسیم شمال شکل گرفت. ما در تلاش هستیم تا از نیرو متخصص حرفه ای و جوان خود در جهت تولید محصولات بهتر استفاده کنیم و موفق به تولید محصولاتی با طعم دوست داشتنی و منحصر به فرد شده ایم ، که کاملا در آشپزخانه شما جا می گیرد. هدف ما ایجاد محصولات طبیعی و سالم است که روند سلامت زندگی شما را بهبود دهد.

برند 111 پلاس از زیر مجموعه شرکت آریانا نسیم شمال می باشد که با اهداف و راهبردهایی در جهت ارتقا کیفیت محصولات برند 111 با تمرکز بر تولید محصولات سلامت محور تاسیس گردید. محصولات 111پلاس از محصولات نوآورانه در بازار به شمار می روند. که تمامی محصولات با برند111 را به گونه غنی شده،ویتامینه و پروتینه شده جهت سلامتی بیشتر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. کمک شایانی به سلامت جامعه و همچنین سلامت محیط زیست و زندگی شما می‌کند.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید